Wspomnienia zamknięte w obiektywach naszych przyjaciół i znajomych, słuchaczy, profesjonalistów i amatorów.

zdjęcia

nagrody

Bazuna 2018 - nagroda im. Józka Kanieckiego dla indywidualności muzycznej; nagroda za aktorski wyraz w piosence; piosenka pt. "Nie ma w ZUS-ie gitarzysty" w Złotej dwudziestce piosenek laureatek.

Danielka, Ujsoły 2017 - Kryształ Danielki

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA Rybnik 2017 - IV nagroda

Wędrowny Przegląd Piosenki Polana, Janowice Wielkie 2012 - I nagroda

Festiwal Artystycznych Poszukiwań, Górzno 2012 - I nagroda

Festiwal Piosenki Turystycznej i Sztuk Różnych, Wrzosowisko 2012 - nominacja o 49 Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie

Ogólnopolska Turystyczna Giełd Piosenki Studenckiej, Szklarska Poręba 2015 - wyróżnienie za tekst i muzykę piosenki "Zdrowe dzieci"

Ogólnopolska Turystyczna Giełd Piosenki Studenckiej, Szklarska Poręba 2012 - wyróżnienie dla wokalistki

Maraton Piosenki Osobistej Nocne Śpiewanie, Świecie 2012 - wyróżnienie

 

Paraluzja jest organizmem żywym, dwugłowym, czworonożnym i czteroręcznym. Można go spotkać w norach lub przestrzeniach otwartych, najczęściej u boku osobników publikus klaskus. PARALUZJA odżywia się materiałem emocjonalnym, który w reakcji z tlenem zostaje przekształcony w potwory autorskie, najczęściej podczas procesu zwanego koncertozą. Naukowcy do dziś nie zaobserwowali zjawiska, który wpływałby tak mocno i w sposób tak nietypowy na publikus klaskus. Doszło do tego, że koncertoza wywołana przez PARALUZJĘ została zakwalifikowana jako zjawisko paranormalne. Przypuszcza się, że tak duża wydolność PARALUZJI jest spowodowana występowaniem dwóch mocnych serc oraz dwóch wartkich krwiobiegów w jej organizmie. Ponieważ nie zauważono drugiego przedstawiciela z tego gatunku, naukowcy zalecają obserwatorom bezgłos i skupienie oraz przestrzegają, że działania PARALUZJI pozostawiają trwałe ślady w metafizyce i poza nią.

ETYMOLOGIA NAZWY

Bartek Drak

gitara, looper

Bartek Drak for. Bartosz Mokrzycki

Aga Radziejewska

śpiew

skład

Dwa różne doświadczenia muzyczne, które doskonal uzupełniają się tworząc nieprzeciętne kompozycje. Otwartość stylistyczna, żywiołowość, ekspresja i zamiłowanie do improwizacji to idealne określenie tego, co w muzyce PARALUZJI jest wyznacznikiem. Wszystko po to, by nawiązać dialog z każdym słuchaczem ukazując mu niekończący się świat muzycznych obrazów, spontanicznej emocjonalności oraz bogactwo wspaniałych przeżyć.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Odwiedź  nas

Skontaktuj się z nami

info@paraluzja.pl

+48 608 254 724

+48 532 254  587